Terminliste og Resultater 2016

Dato Sted/innbydelse Ansvarlig Resultat Grafisk
17.12 Sognsvann Gløggløpet – Familien Tolgensbakk Resultater Orre
14.12 Veritasskogen Veritas Nattløp – Eivind Ruth Resultater Orre
10.12 Jordal Amfi Ribbe og loff – Sentrum OK Resultater
07.12 Blindern/Ullevål Veritas Nattløp – Erling Håland og Svenja Kernstock Resultater Orre
03.12 Blindern OSI – Guttorm Egge Resultater Orre
30.11 Frognerparken Veritas Nattløp – Jan Fredrik Helgaker Resultater Orre
26.11 Skar GeoForm – Harald Østgaard Lund og Ivar Waarum Resultater Orre
23.11 Dælivann Veritas Nattløp – Terje Wiig Mathisen Resultater Orre
19.11 Bygdøy OSI – Magne Vollen og Christine Parnemo Resultater Orre
16.11 Konglungen Veritas Nattløp – Knut Møgedal Resultater Orre
12.11 Østernvannsvingen GeoForm – Kåre Knudsen og Knut Hangeraas Resultater Orre
09.11 Tanumskogen Veritas Nattløp – Lars Christensen Resultater Orre
05.11 Hammeren OSI – Lenny Enstrøm og Dagfinn Føllesdal Resultater Orre
02.11 Bygdøy Veritas Nattløp – Petter Christensen Resultater Orre
29.10 Maridalen skole GeoForm – Knut Onsager Resultater Orre
26.10 Asker Tomra Veritas Nattløp – Steinar Låg Resultater Orre
22.10 Tryvannstårnet OSI – Øivind Due-Trier, Kåre Knudsen, Sigurd Haugerud Resultater Orre
19.10 Østernvannsvingen Veritas Nattløp – Torkil Eide Solstad Resultater Orre
15.10 Lillomarka Nord-Sør Lillomarka O-lag Resultater Orre
14.10 Harry Lagert Nattcup Finale – Lillomarka Nydalens SK Resultater Orre
12.10 Bogstad Veritas Nattløp – Bjørn og Sidsel Sandelien Resultater Orre
08.10 Kjempesprekken KSI Hytta OSI – Hanne Maria Vister, Mikael Olausson og Øivind Due Trier Resultater Orre
05.10 Harry Lagert Nattcup Bonus – Langsetløkka Nydalens SK Resultater Orre
01.10 Bysetermosen GeoForm – Ivar Seierstad og Thomas Nipen Resultater Orre
28.09 Harry Lagert Nattcup 3 – Sognsvann Nydalens SK Resultater Orre
24.09 Østernvannsvingen OSI – Magnus B. Gustavsen og Ida Hope Resultater Orre
21.09 Harry Lagert Nattcup 2 – Skar Nydalens SK Resultater Orre
17.09 Skullerudstua GeoForm – Harlad Iwe Resultater Orre
14.09 Harry Lagert Nattcup 1- Hammeren Nydalens SK Resultater Orre
14.09 Sognsvann OSI – Francisco Velázquez og Lars Onstad Resultater Orre
07.09 Øvresetertjern GeoForm – Harald Iwe Resultater Orre
01.09 Veritasskogen Veritasmesterskapet Resultater Orre
31.08 Ellingsrud P-plass OSI – Are Eriksen og Axel Boix Resultater Orre
24.08 Mobekken GeoForm – Sigurd Haugerud og Sturle Haanes Resultater Orre
17.08 Sognsvann Nord OSI – Sven Erik Rognes og Alexandra Devik Resultater Orre
10.08 Alunsjøen Lillomarka O-lag Resultater Orre
03.08 Østernvannsvingen Veritas Sommerløp – Tormod Bøe, Tor Ommundsen og Petter Christensen Resultater Orre
27.07 Sognsvann Øst Veritas Sommerløp – Per Osen og Steinar Låg Resultater Orre
20.07 Tryvann Veritas Sommerløp – Jens Laugesen, Nina Sjue og Per Jogeir Karlsbakk Resultater Orre
13.07 Hønefoten Veritas Sommerløp – Svenja og Stefan Kernstock Resultater Orre
06.07 Sognsvann Vest Veritas Sommerløp – Jan Fredrik Helgaker, Erling Håland og Tore Myhrvold Resultater Orre
29.06 Ammerud – Apalløkka skole Veritas Sommerløp – Odin Gramstad, Bengt Solheim Johansen og Toril Eine Resultater Orre
22.06 Sognsvann OSI – Undis Ellevog og Gunn Camilla Stang Resultater Orre
15.06 Sandermosen GeoForm – Terje Sundberg Resultater Orre
08.06 Solemskogen OSI – Bjørn Grinde og Benedicte Linge Resultater Orre
01.06 Låkeberget GeoForm – Ivar Seierstad og Thomas Nipen Resultater Orre
25.05 Sognsvann OSI- Audrun Utskarpen og Justinas Miseikis Resultater Orre
18.05 Skar GeoForm – Mariken Homleid, Ole Vignes, Jan E. Haugen Resultater Orre
11.05 Skansebakken OSI – Øivind D. Trier og Lea Rebekka Tonjer Resultater Orre
04.05 Gaustad Koll – Espen Messel Resultater Orre
27.04 Hammeren OSI – Vegard Line og Thomas Nipen Resultater Orre
20.04 Låkeberget GeoForm – Ivar Waarum og Harald Iwe Resultater Orre
13.04 Sognsvann OSI – Hanne Maria Vister og Mikael Olausson Resultater Orre
06.04 Østmarksetra GeoForm – Harald Iwe Resultater Orre
30.03 Veritasskogen OSI – Svenja og Stefan Kernstock Resultater Orre

2015

Dato Sted/innbydelse Ansvarlig Resultat Grafisk
19.12 Sognsvann GeoForm – Familien Tolgensbakk Resultater
12.12 Fagerborg skole Ribbe og loff – påmelding innen 09.12 Resultater
05.12 Blindern OSI – Guttorm Egge Resultater
02.12 Bygdøy Veritas Nattløp – Terje Mathisen Resultater Orre
28.11 Ullevål sykehus OSI – Hallvard Føllesdal Resultater
25.11 Rikshospitalet Veritas Nattløp – Bjørn og Sidsel Sandelien Resultater Orre
21.11 Sandbakken GeoForm – Ivar Seierstad og Thomas Nipen Resultater
18.11 Konglungen Spira Veritas Nattløp – Knut Møgedal Resultater Orre
14.11 Svartdalsparken OSI – Are Eriksen Resultater Orre
11.11 Frognerparken Veritas Nattløp – Jan Fredrik Helgaker Resultater Orre
07.11 Maridalen Skole GeoForm – Knut Onsager Resultater Orre
04.11 Bogstad Veritas Nattløp – Petter Christensen Resultater Orre
31.10 Skullerudstua OSI – Olav Eide og Elisabeth Mork Fjeldvær Resultater Orre
30.10 Harry Lagert nattløp Finale – Kollstua Nydalens Skiklub Resultater Orre
28.10 Tanumskogen Veritas Nattløp – Lars Christensen Resultater Orre
24.10 Solemskogen GeoForm – Eyvind Aas Resultater Orre
21.10 Hvalstrand Veritas Nattløp – Steinar Låg Resultater Orre
17.10 Dausjømarka OSI – Sven Erik Rognes og Alexanda Devik Resultater Orre
14.10 Harry Lagert nattløp 3 – Skullerudstua Nydalens Skiklub Resultater Orre
10.10 Lillostua Lillomarka Nord Sør Resultater Orre
07.10 Harry Lagert nattløp 2 – Sognsvann Nydalens Skiklub Resultater Orre
03.10 Bogstad OSI – Svenja og Stefan Kernstock Resultater Orre
30.09 Harry Lagert nattløp Bonus – Låkeberget Nydalens Skiklub Resultater Orre
26.09 Sognsvann syd-vest GeoForm – Mariken Homleid, Ole Vignes, Jan Erik Haugen Resultater
23.09 Harry Lagert nattløp 1 – Tonsenhagen Nydalens Skiklub Resultater Orre
19.09 Kjempesprekken – KSI-Hytta OSI – Mikael Olausson, Lea-Rebekka Tonjer, Sven Reidar Tonjer Resultater Orre
16.09 Skar GeoForm – Terje Sundberg og Christine Parnemo Resultater Orre
09.09 Sognsvann OSI – Ida Hope og Magnus Barth Gustavsen Resultater Orre
02.09 VM – Veritasmesterskapet, Furuholmen Torgeir Strandhagen Resultater Orre
26.08 Hammeren OSI – Øivind Due Trier Resultater Orre
19.08 Mobekken GeoForm – Sturle Hånes og Sigurd Haugerud Resultater Orre
12.08 Akebakken, Grefsen OSI – Lars Onstad og Francisco Velázquez Resultater
05.08 Sandermosen GeoForm – Harald Iwe Resultater Orre
29.07 Sognsvann Veritas Sommerløp – Per Osen, Morten Hjelm Resultater Orre
22.07 Maridalen – Skar Veritas Sommerløp – Jens Laugesen, Lenny Enström, Nina Sjue Resultater Orre
15.07 Sørkedalen – Årnes Veritas Sommerløp – Per Jogeir Karlsbakk, Steinar Låg, Hallvard Bjørgum Resultater Orre
08.07 Tryvann Veritas Sommerløp – Svenja og Stefan Kernstock, Morten Hjelm Resultater Orre
01.07 Østernvannsvingen Veritas Sommerløp – Tormod Bøe, Jan Fredrik Helgaker, Bengt Solheimdal Johansen Resultater Orre
24.06 Øvresetertjern GeoForm- Oddny Feragen, Eystein Grimstad, Ida Tolgensbakk Resultater Orre
17.06 Låkeberget OSI- Gunn Camilla og Justas Mišeikis Resultater Orre
10.06 Østernvannsvingen GeoForm- Kåre Knudsen og Knut Hangeraas Resultater Orre
03.06 Grindajordet OSI- Audrun Utskarpen og Joar Klæboe Henriksen Resultater Orre
27.05 Ammerud P GeoForm- Eyvind Aas Resultater Orre
20.05 Frognerseteren OSI- Undis Ellevog og Siri H. Ulltveit-Moe Resultater Orre
13.05 Østmarksetra GeoForm – Harald Iwe Resultater Orre
06.05 Grefsenkleiva OSI – Alexander Bürger og Magne Vollen Resultater Orre
29.04 Låkeberget GeoForm – Sigurd Haugerud og Sturle Hånes Resultater Orre
22.04 Sognsvann OSI – Hanne Maria Vister og Mikael Olausson Resultater Orre
15.04 Østmarksetra GeoForm – Øyvind Grandum Resultater Orre
08.04 Blindern OSI – Lenny Enström og Ida Hope Resultater Orre

2014

Dato Sted/innbydelse Ansvarlig Resultat
20.12 Gløggløpet – Sognsvann GeoForm – Jon Tolgensbakk Resultater
06.12 Blindern OSI – Guttorm Egge Resultater
03.12 Veritasskogen Veritas Nattløp – Jan Fredrik Helgaker og Svenja Kernstock Resultater
29.11 Ullevål sykehus OSI – Audrun Utskarpen Resultater
26.11 Bogstad Styggedalen Veritas Nattløp – Bjørn og Sidsel Sandelien Resultater
22.11 Maridalen Skole GeoForm – Knut Onsager Resultater
19.11 Konglungen Veritas Nattløp – Knut Møgedal Resultater
15.11 Låkeberget OSI – Lenny Enstrøm og Øyvind Due Trier Resultater
08.11 Bygdøy GeoForm – Mariken Homleid og Ole Vignes Resultater
05.11 Bygdøy Veritas Nattløp – Petter Christensen Resultater
01.11 Skansebakken OSI – Olav Eide Resultater
29.10 Tanumskogen Veritas Nattløp – Lars Christensen Resultater
25.10 Skytterkollen GeoForm – Knut Hangeraas og Kåre Knudsen Resultater
22.10 Asker Tomra Veritas Nattløp – Steinar Låg Resultater
18.10 Skar OSI – A. Bürger, B. Grinde, Ø. Due Trier Resultater
11.10 Skullerudstua GeoForm – Ivar Seierstad og Helge Weydahl Resultater
04.10 KSI Hytta – Kjempesprekken OSI – Gunn Camilla Stang og Undis Ellevog Resultater
27.09 Dausjømarka GeoForm – Terje Sundberg Resultater
24.09 Østernvannsvingen Veritas Postplukk – Morten Hjelm og Jan Fredrik Helgaker Resultater
20.09 Østernvannsvingen OSI – Svenja og Stefan Kernstock Resultater
17.09 Lahaugmoen GeoForm – Øyvind Grandum Resultater
10.09 Sognsvann OSI – Mikael Olausson Resultater
03.09 Mobekken GeoForm – Sigurd Haugerud og Sturle Hånes Resultater
27.08 Furuholmen Veritas Mesterskapet – Torgeir Strandhagen Resultater
20.08 Hammeren OSI – Lenny Enstrøm og Stefan Kernstock Resultater
13.08 Ammerud P-plass GeoForm – Eyvind Aas Resultater
06.08 Østmarksetra GeoForm – Harald Iwe Resultater
30.07 Dausjømarka Veritas Sommerløp – Hallvard Bjørgum og Steinar Låg Resultater
23.07 Sørkedalen Veritas Sommerløp – Per Osen og Lenny Enstrøm Resultater
16.07 Låkeberget Veritas Sommerløp – Svenja Kernstock, Tor Ommundsen og Jens Laugesen Resultater
09.07 Østernvannsvingen Veritas Sommerløp – Tormod Bøe og Per J.Karlsbakk Resultater
02.07 Sognsvann Veritas Sommerløp – Per Osen og Bengt Solheimdal Johansen Resultater
25.06 Øvresetertjern GeoForm – Jon Tolgensbakk og Oddny Feragen Resultater
18.06 Skar OSI – Christine Parnemo og Terje Sundberg Resultater
11.06 Øvresetertjern OSI – Gunn Camilla Stang Undis Ellevog og Alexandra Devik Resultater
04.06 Mobekken GeoForm – Ivar Seierstad og Thomas Nipen Resultater
28.05 Trollvann OSI – Alexander Burger Resultater
21.05 Låkeberget GeoForm – Sigurd Haugerud Sture Hånes Resultater
14.05 Solemskogen OSI – Bjørn Grinde Resultater
07.05 Østernvannsvingen GeoForm – Knut Hangeraas og Kåre Knudsen Resultater
30.04 Sørkedalen Skole OSI – Øyvind Due Trier Resultater
23.04 Solemskogen GeoForm – Eyvind Aas Resultater
16.04 Sognsvann OSI – Lenny Enstrøm og Øyvind Due Trier Resultater
09.04 Østmarksetra GeoForm – Harald Iwe og Øyvind Grandum Resultater
02.04 Blindern OSI – Lenny Enstrøm og Øyvind Due Trier Resultater