Terminliste og Resultater 2017

Dato Sted/innbydelse Ansvarlig Resultat Grafisk
16.12 Sognsvann GeoForm – Jon Tolgensbakks minneløp, Oddny Feragen, Ida Tolgensbakk, Eystein Grimstad Resultater
13.12 Kalvøya DNV GL- Toril Eine, Mortein Hjelm, Svenja Kernstock Resultater Orre
06.12 Korsvoll – Koll Hytta

DNV GL- Per Osen Resultater Orre
02.12 Blindern OSI – Guttorm Egge Resultater
29.11 Frognerparken DNV GL- Jan Fredrik Helgaker Resultater Orre
25.11 Ekebergsletta GeoForm – Harald Iwe Resultater Orre
22.11 Konglungen DNV GL- Knut Møgedal Resultater Orre
18.11 Skar GeoForm – Harald Østgaard Lund Resultater Orre
15.11 Hvalstrand DNV GL- Eivind Ruth og Steinar Låg Resultater Orre
11.11 Bygdøy OSI – Svenja og Stefan Kernstock Resultater Orre
08.11 Gaustad DNV GL- Bjørn og Sidsel Sandelien Resultater Orre
04.11 Maridalen skole GeoForm – Knut Onsager Resultater Orre
01.11 Bygdøy DNV GL- Petter Christensen Resultater Orre
28.10 Øvresetertjern OSI – Magne Vollen og Siri Eidnes Resultater Orre
25.10 Tanumskogen DNV GL- Lars Christensen Resultater Orre
21.10 Østmarksetra GeoForm – Harald Iwe, Sigurd Haugerud, Øyvind Grandum Resultater Orre
18.10 Sauejordet DNV GL- Tormod Bøe Resultater Orre
15.10 Lillomarka Nord-Sør Lillomarka Resultater Orre
13.10 Nordberg Nydalens SK – Harry Lagert Finale Resultater Orre
07.10 Østernvannsvingen OSI –
Ida Hope og Magnus Barth Gustavsen
Resultater Orre
04.10 Grinda, Korsvoll Nydalens SK – Harry Lagert Resultater Orre
30.09 Kjempesprekken – Studenterhytta OSI – Mikael Olausson, Hanne Marie Vister, Øyvind Thorvald Due Trier Resultater Orre
27.09 Sørkedalen Nydalens SK – Harry Lagert Resultater Orre
23.09 Hammeren GeoForm – Ivar Seierstad og Thomas Nipen Resultater Orre
20.09 Østmarksetra Nydalens SK – Harry Lagert Resultater Orre
16.09 Østre Greverud Idrettspark Kolbotn & Skimt – Tor Lahlum Resultater Orre
13.09 Linderudkollen Nydalens SK – Harry Lagert Resultater Orre
13.09 Mobekken GeoForm – Harald Iwe og Sigurd Haugerud Resultater Orre
06.09 Langsetløkka OSI – Ida Christine Parnemo og Alexandra Devik Resultater Orre
31.08 Veritasmesterskapet KyongSa Ri (OSI) Resultater Orre
30.08 Sognsvann GeoForm – Mariken Homleid, Ole Vignes og Jan Erik Haugen Resultater Orre
23.08 Sognsvann OSI – Gunn Camilla Stang og Lars Onstad Resultater Orre
16.08 Skar GeoForm – Harald Østgaard-Lund og Harald Iwe Resultater Orre
09.08 Østmarksetra OSI – Are Eriksen og Jon Lahlum Resultater
02.08 Gaustadskogen/Sognsvann vest DNV GL- Jan Fredrik Helgaker og Jurijs Senbergs Resultater Orre
26.07 Grinda/Korsvoll DNV GL- Steinar Låg, Lars og Petter Christensen Resultater Orre
19.07 Trollvann DNV GL- Erling Håland, Per Jogeir Karlsbakk, Tore Myhrvold Resultater Orre
12.07 Bygdøy DNV GL- Svenja og Stefan Kernstock, Per Osen Resultater Orre
05.07 Østernvannsvingen DNV GL- Odin Gramstad, Jens Laugesen Resultater Orre
28.06 Sognsvann DNV GL- Bengt Solheimdal Johansen, Nina Sjue, Tor Ommundsen Resultater Orre
21.06 Grefsenkleiva OSI – Audrun Utskarpen Resultater Orre
14.06 Badedammen Grorud GeoForm – Ivar Seierstad og Thomas Nipen Resultater Orre
07.06 Årnes – Sørkedalen GeoForm – Jon og Tor Lahlum Resultater Orre
31.05 Solemskogen OSI – Bjørn Grinde og Anna Blechingberg Resultater Orre
24.05 Låkeberget OSI – Sofie Vilhelmsen og Lea-Rebekka Tonjer Resultater Orre
10.05 Hønefoten – Dausjømarka GeoForm – Terje Sundberg Resultater Orre
03.05 Burudvann GeoForm – Kåre Knudsen og Knut Hangeraas Resultater Orre
26.04 Sognsvann OSI – Hanne M Vister og Mikael Olausson Resultater Orre
19.04 Sandermosen OSI – Ingvild og Eirik Næsset/Ramtvedt Resultater Orre